Gsm: 0541 950 72 42


Şehitkamil Halı Yıkama

Şehitkamil Halı YıkamaBilinen klasik halı yıkama yöntemleri ile gerçekten profesyonel temizleme yöntemleri arasındaki farkı Sistemli Halı Yıkama ayrıcalığı ile yaşamak ister misiniz? 

Fabrikamız; Müşteri memnuniyeti ilkesinden yola çıkarak siz değerli müşterilerimizin sağlıklı ve hijyenik bir ortamda yaşaması için gerekli olan her türlü temizliği üstün ekipman ve kaliteli malzeme ile yaparak, müşterilerimizin bize emanet ettikleri halıları ilk günkü kadar temiz ve hijyenik olarak teslim ediyoruz.

 Gaziantep Sistemli Halı Yıkama Fabrikası olarak misyonumuz; müşteri beklentilerini en üst düzeyde karşılayarak tam müşteri memnuniyeti sağlamaktır. Gaziantep Halı Yıkama Fabrikaları arasından en uygun halı yıkama fiyatları ve üstün kalite hizmetimiz ile siz değerli müşterilerimizin aklına gelen ilk halı yıkama firması olmak gayesiyle çalışmalarımız sürdürmekteyiz. En Kaliteli halı yıkama şampuanı olan (Era 111 Naturemax) ile yıkanan halılarınız nitelikli ve derinlemesine yıkanmanın farkını, parlaklığını ve yumuşaklığı kazansın. 

2012 yılında girdiğimiz halı yıkama ve temizleme sektöründe her zaman daha iyiyi bulma ve uygulama anlayışı ile yolumuza devam ediyoruz. Sizleri de bu anlayış ile memnun etme çabasından asla taviz vermeyeceğimizden emin olabilirsiniz.

  


ŞEHİTKAMİL SERVİS
ŞEHİTKAMİL SERVİS
ŞAHİNBEY SERVİS
SOSYAL LİNKLER
Facebook Sayfamıza Gidin
/Sistemli-Halı-Yıkama
Google Sayfamıza Gidin
/+Sistemlihaliyikama
Twitter Sayfamıza Gidin
/sistemlihaliyk
Youtube Sayfamıza Gidin
Sistemlihaliyikama