Gsm: 0541 950 72 42


Battaniye ve Nevresim Yıkama


Battaniye Yıkama Gaziantep

Evlerinizde kullandığınız her türlü battaniye çeşitlerini; evlerinizden alıyoruz önce  lekelerinin yumuşatılmasını sağlıyoruz daha sonra var olan lekelere müdahale ediyoruz. Sanayi tipi Çamaşır Makineleri yardımıyla yıkanan battaniyeleri toz toprak bulaşmaması için kapalı mekan kurutma odalarımızda kuruttuktan sonra nem alma odalarımızda tamamen nemden arındırarak,son kontrollerini yapıp ambalajlayarak evinize teslim ediyoruz.

Sistemli Halı Yıkama Fabrikasında battaniye, elyaf yorgan, yün yorgan, pamuklu yorgan ve saten yorganlar özel makineler de tek tek yıkanmaktadır.

Bazı yıkamalarda olduğu gibi asla yerde yıkama yapılmamaktadır.

Özel battaniye yorgan yıkama makinelerinde şampuanla yıkanıp durulanır yumuşatıcı uygulanarak dezenfekte edildikten sonra kapalı kurutma bölgesinde kurutulup paketlenip sizlere teslimatı gerçekleştirilmektedir.

Yorganlarınızı yerlere sererek, yer fırçası ile yıkamaya çalışan yapan firmalara sakın emanet etmeyiniz.

Yerlerde yıkanan yorgan ve battaniyeler, yerde ne kadar iyi yıkanmış olsa dahi, Hijyenik açıdan iyi bir sonuç vermemekte ve deforme olmakta, kenarları sararmış şekilde kirli kalmaktadır.Yorgan Yıkama


Gaziantep Yorgan Yıkama

Yorganlar hayatımızın her anında özellikle de soğuk kış gecelerinde yanımızda olan mükemmel derecede içimizi ısıtan ürünlerdir.

Yorgansız bir uyku düşünülmemektedir. Yorgan ne kadar sağlıklı ve temizse güzel bir uyku da o kadar yakın olmaktadır. Tüm günün yorgunluğunu temiz bir yorganın rahatlığıyla uyuyarak atabilmek en büyük zevklerden biridir.

Yorganlar ise çeşit çeşittir. Tek kişilik, elyaflı, çift kişilik, silikonlu, pamuk, yün, ince, kalın vs. derken hangisiyle daha rahat ediyorsanız onu kullanmaktasınız. Ancak yorganlar hep aynı şekilde temiz kalmamaktadır. Bir süre sonra kirlenen yorganlar sağlık açısından da tehlike oluşturmaktadır. Çünkü yorgan gibi sık kullanılan eşyalarda bakteri oluşumu daha sık görülmektedir.

Gelişen yapılanma ve şehirleşme ile de yorgan yıkamak her yerde mümkün olmamaktadır. Bu yüzden, Fabrikamızın son teknoloji, modern yıkama makinelerinde yıkanan yorganlar ile daha güzel uyku deneyimi yaşayacaksınız.

Yorganların lekelerinin ve kirlerinin temizlenmesi ne kadar önemli ise bakteriyel temizliklerinin yapılması da o kadar önemlidir.

Halı yıkama firmaları bizim gibi yorgan yıkama hizmetini de vermektedirler. Ancak yorgan temizleme işlemi halı yıkama işlemi gibi yapılmamaktadır. Bu işlem için evlerimizde kullandığımız çamaşır makinelerinin daha büyüğü olan özel endüstriyel yıkama makineleri kullanılmaktadır.

Yorganların temizleme işlemine başlamadan önce, varsa çıkarılması zor lekeler için uygulama yapılır. Renk verme problemi varsa ayrıştırıcı kullanılır. Daha sonra makinelere konularak yıkama işlemi yapılır.Yıkanan yorganların kurutulması çok dikkat edilmesi gereken bir konudur. Çünkü, yorganların kurutulması aldatıcı olabilir. Elyaf da olsa, yün de olsa çok az bir nem bile kalsa mutlaka problem olacaktır.

Tamamen kuruyan yorganlar ambalajlanır ve adresinize teslim edilir. Servis esnasında hijyene çok önem vermekteyiz. Ayrıca yorgan ve battaniyeler,  makinelerde tek tarafa doğru sıkma işlemi yapıldığından asla bozulmaz ve kırışmaz. Makineden çıkan yorganlar ütülenmiş gibi düz olurlar.


Yorgan Yıkama Makinesi

SERVİS BÖLGELERİMİZ
SERVİS BÖLGELERİMİZ
SERVİS BÖLGELERİMİZ
SOSYAL LİNKLERİMİZ
Facebook Sayfamıza Gidin
/Sistemli-Halı-Yıkama
Google Sayfamıza Gidin
/+Sistemlihaliyikama
Twitter Sayfamıza Gidin
/sistemlihaliyk
Youtube Sayfamıza Gidin
Sistemlihaliyikama